Zobrazit vše

Aktuality

Filtrování
Náhledový obrázek novinky
Machine Learning 3. 6. 2021
Objevte výhody Machine Learning

Machine Learning, česky „strojové učení“ umožňuje společnostem být efektivní, vyhledávat vzory v datech, automatizovat a dělat rozhodnutí s minimálním zásahem člověka. Naučené algoritmy řeší definované úkoly v reálném čase a na základě vstupních dat. Zároveň se na nových datech učí a přizpůsobují se změně podmínek.

Náhledový obrázek novinky
DevOps 24. 5. 2021
DevOps nová móda, nebo užitečný "nástroj" pro IT?

V IT máme nové zaklínadlo - DevOps. Po ITIL, Agile, ISO, bezpečnost, ServiceDesk, SLAčka...ještě nutně potřebujeme DevOps. Proč? No protože se o DevOps mluví, konkurence se chlubí, že DevOps zavádí, nebo už má zavedený, zákazníci vyhrožují, že když nebudeme mít DevOps, tak nás nechtějí. Je DevOps nová móda, nebo užitečný "nástroj" pro IT? A "co" vlastně DevOps vůbec je? 

Náhledový obrázek novinky
Open Source 17. 5. 2021
Školení OpenShiftu vám zajistí nepostradatelnost

Jste systémový administrátor? Máte obavy ze ztráty práce? Naučte se pracovat s OpenShiftem. Díky automatizaci a OpenShiftu získáte nepostradatelné místo ve firmě na mnoho dalších let. 

Náhledový obrázek novinky
Open Source 12. 5. 2021
Automatizace a modernizace IT přináší nové požadavky na stávající role

Připravili jsme pro vás rozhovor s Jiřím Snopkem, jedním z prvních lektorů společnosti KEY Trainings, který se specializuje na kurzy Open source. Pro naše studenty připravil mnoho kurzů, které kombinují teoretické znalosti s jejich praktickým použitím. Výsledky tohoto přístupu se ukazují jako velice efektivní. Studenti jsou schopni takto nabyté znalosti okamžitě uplatnit v praxi.

Náhledový obrázek novinky
Microsoft 11. 5. 2021
10 věcí, které získáte díky certifikaci Microsoft

Po odbornících na Microsoft je vysoká poptávka a celosvětově uznávané certifikace Microsoft slouží k ověření a potvrzení potřebných znalostí. Co navíc získáte, pokud se rozhodnete stát se certifikovaným IT odborníkem?

Náhledový obrázek novinky
CompTIA 5. 5. 2021
16 nejlepších pozic IT podpory pro rok 2021

Prvním krokem ke kariéře v oblasti informačních technologií je často pozice „IT support“. Ze zdánlivě nekonečného seznamu pracovních pozic v této oblasti sestavil výzkumný tým CompTIA přehled 16 nežádanějších pracovních pozic v oblasti IT podpory seřazených od nejčastěji hledaných v roce 2020.

Náhledový obrázek novinky
Zabbix 3. 5. 2021
Přehled Zabbix webinářů do konce roku 2021

Zabbix nabízí bezplatné webináře k monitorovacímu systému Zabbix. Témata webinářů pokrývají oblasti jako je: architektura Zabbix monitoringu, možnosti nastavení, oblasti aplikace, škálovatelnost a výkon a další.

Všechny webináře jsou určeny pro širokou veřejnost, ale v některých případech může být vyžadována předchozí znalost tohoto řešení, abyste obsahu plně porozuměli, mohli se zapojit do diskuse a webináře tak pro vás byly skutečně přínosné.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 27. 4. 2021
Video - Automatizovaná instalace OpenShiftu

Instalace OpenShiftu byla donedávna jakási magická záležitost, kdy bylo potřeba najmout si externí firmu, která vám OpenShift zprovoznila a vy mohli fungovat. S automatizovanou instalací je vše jinak. Jiří Snopek se ve videu podělí o vlastní zkušenosti s automatizovanou instalací. Dozvíte se, jak automatizovaná instalace funguje, jak probíhá celý proces, jak díky automatizaci ušetříte náklady a stanete se rychlejšími.

Náhledový obrázek novinky
CompTIA 22. 4. 2021
CompTIA eLearningový program

CompTIA CertMaster Learn je oficiální řešení samostudia formou eLearningu, které pomáhá studentům získat znalosti a praktické dovednosti potřebné ke zlepšení výkonu a dosažení úspěchu.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 21. 4. 2021
Sloučení kurzů Elasticsearch Engineer

Došlo ke sjednocení kurzů Elasticsearch Engineer 1 a Elasticsearch Engineer 2 do jednoho 3denního kurzu zaměřeného na správu klastru v Elastic Cloud deployment. 

Náhledový obrázek novinky
Databáze 7. 4. 2021
Školení databázových systémů

Databázové systémy jsou pro dnešní firmy velkým potenciálem. Na trhu existuje mnoho databázových produktů, které se předhánějí ve výkonu, spolehlivosti, rozšiřitelnosti i mnoha dalších faktorech. V oblasti databází vám nabízíme kurzy PostgreSQL, MongoDB, MySQL.

Náhledový obrázek novinky
31. 3. 2021
Potřeba strategického řízení v IT

Strategické řízení je řízení zaměřené na dlouhodobé plánování a směřování organizace. Ve firmě zajišťuje, aby se nic nedělo náhodně, ale podle předem naplánovaných, dlouhodobých záměrů. Přinášíme vám rozhovor s Martinem Vitoušem, který pomáhá firmám nastavovat strategie a ukazuje, jak využít příležitostí nejen při řízení IT, ale i napříč celou společností.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 29. 3. 2021
Přivítejte jaro s kurzy Open source

Připravili jsme si pro vás akční nabídku na vybrané termíny kurzů OpenShift, Ansible, Linux a kontejnery. 

Náhledový obrázek novinky
CompTIA 22. 3. 2021
Budování kariéry v IT je lukrativní a bezpečný krok i během pandemie

Pokud máte pocit, že vaše současná profese vám už nevyhovuje a že je čas na změnu kariéry, níže najdete 3 hlavní důvody, proč je IT kariéra bezpečnou volbou i uprostřed pandemie.

Zdroj článku: zpráva CompTIA Industry Outlook 2021.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 28. 2. 2021
Unikátní kurzy Open Source s Jiřím Snopkem

Nechte se vtáhnout do tajů světa OpenShiftu, Linuxu a Ansible. Vyberte si z jedinečných kurzů, které nenajdete u žádné jiné konkurenční vzdělávací společnosti na českém trhu. 

Náhledový obrázek novinky
MS Office 27. 2. 2021
Chcete ovládnout MS Office?

Vícedenní školení jsou plná zajímavých témat, ale mají jeden zásadní problém. Jsou nákladná a strávíte na nich i několik dní. Proč se nezkusit vzdělávat pravidelně a online!

Náhledový obrázek novinky
Soft skills 24. 2. 2021
Business na dálku

V dnešní době probíhá stále větší počet schůzek online. K tomu, jak je efektivně vést z obchodního pohledu, osvědčené rady chybí. Co dělat, aby křivka prodeje rostla i v době "covidové"?