Zobrazit vše

Aktuality

Filtrování
Náhledový obrázek novinky
Databáze 7. 4. 2021
Školení databázových systémů

Databázové systémy jsou pro dnešní firmy velkým potenciálem. Na trhu existuje mnoho databázových produktů, které se předhánějí ve výkonu, spolehlivosti, rozšiřitelnosti i mnoha dalších faktorech. V oblasti databází vám nabízíme kurzy PostgreSQL, MongoDB, MySQL.

Náhledový obrázek novinky
31. 3. 2021
Potřeba strategického řízení v IT

Strategické řízení je řízení zaměřené na dlouhodobé plánování a směřování organizace. Ve firmě zajišťuje, že se věci nedějí náhodně ale podle předem naplánovaných, dlouhodobých záměrů. Přinášíme vám rozhovor s Martinem Vitoušem, který pomáhá firmám nastavovat strategie a ukazuje, jak využít příležitostí nejen při řízení IT, ale i napříč celou společností.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 29. 3. 2021
Přivítejte jaro s kurzy Open source

Připravili jsme si pro vás akční nabídku na vybrané termíny kurzů OpenShift, Ansible, Linux a kontejnery. 

Náhledový obrázek novinky
CompTIA 22. 3. 2021
Budování kariéry v IT je lukrativní a bezpečný krok i během pandemie

Pokud máte pocit, že vaše současná profese vám už nevyhovuje a že je čas na změnu kariéry, níže najdete 3 hlavní důvody, proč je IT kariéra bezpečnou volbou i uprostřed pandemie.

Zdroj článku: zpráva CompTIA Industry Outlook 2021.

Náhledový obrázek novinky
Open Source 28. 2. 2021
Unikátní kurzy Open Source s Jiřím Snopkem

Nechte se vtáhnout do tajů světa OpenShiftu, Linuxu a Ansible. Vyberte si z jedinečných kurzů, které nenajdete u žádné jiné konkurenční vzdělávací společnosti na českém trhu. 

Náhledový obrázek novinky
MS Office 27. 2. 2021
Chcete ovládnout MS Office?

Vícedenní školení jsou plná zajímavých témat, ale mají jeden zásadní problém. Jsou nákladná a strávíte na nich i několik dní. Proč se nezkusit vzdělávat pravidelně a online!

Náhledový obrázek novinky
Soft skills 24. 2. 2021
Business na dálku

V dnešní době probíhá stále větší počet schůzek online. K tomu, jak je efektivně vést z obchodního pohledu, osvědčené rady chybí. Co dělat, aby křivka prodeje rostla i v době "covidové"?