Zobrazit vše

ITIL® 4 Foundation vám otevře cestu do světa IT

Svět IT je tajemný a plný zkratek a procesů o kterých obyčejný smrtelník obvykle nic neví. Chcete-li do IT světa vstoupit a pracovat v něm, budou se vám hodit znalosti a certifikace ITIL® 4 Foundation. ITIL je „návod, jak dobře dělat IT ve firmách.“ S mezinárodně platným certifikátem od společnosti Axelos se můžete uplatnit například ve velkých nadnárodních společnostech, u IT vendorů a partnerů nebo ve státní správě.

ITIL® je celosvětově uznávaný soubor praxí prověřených konceptů a postupů, který pomáhá identifikovat, navrhovat, optimalizovat a poskytovat IT služby, jenž podporují strategické cíle napříč organizací. Znalost ITILu pomůže zlepšit řízení a chod IT služeb. Zásadní je nejen pro IT management, tedy pro lidi, kteří procesy tvoří a nastavují, ale svým agilním přístupem je užitečný skutečně všem, protože na tvorbě procesů v IT se podílí celý tým.

Kde začít?

Nevíte, jak může vypadat Service Desk, nebo Katalog služeb? Školení ITIL® 4 Foundation vás seznámí s klíčovými pojmy, procesy, funkcemi a rolemi životního cyklu ITIL. Kurz se skládá z teorie a praktických ukázek. Školení je skvělou přípravou na certifikační zkoušku ITIL® 4 Foundation.

Základní kurz v úrovni ITIL® 4 Foundation lze doporučit všem, kteří se věnují IT projektům, nebo digitální transformaci.

Proč ITIL s námi?

ITIL maly

Jsme akreditované školící středisko společnosti AXELOS Limited

Připravíme vás nejen na zkoušku, ale i na praktické využití ITILu

Prakticky se seznámíte s nástroji na:

  • Správu katalogu služeb (Service Catalog Management)
  • Řešení požadavků / žádostí (Request Fulfillment)
  • Řešení závad / poruch (Incident Management)
  • Řešení problémů (Problem Management)
  • Řešení změn (Change Management)
  • Správu majetku (Asset Management)
  • Řešení konfigurací (SACM, CMDB)
  • Řízení zlepšování kvality (ITQI)

Výhodná cena školení
Aby na toto školení a certifikaci dosáhl každý, máme pro vás akční cenu 14.960 Kč bez DPH (původní cena 20.600 Kč bez DPH). Akční cena se vztahuje na kurz v českém jazyce, který se uskuteční v termínu 22. – 24.09.2021. V ceně je zahrnuta certifikační zkouška ITIL® 4 Foundation.

Název Kód Jazyk Délka Forma Termín konání Cena
ITIL® 4 Foundation + zkouška KT21010065-0003 cz 3 dny
virtuální učebna
Kurz probíhá online přes počítač a ve stanoveném termínu, lektor je připojen vzdáleně.
virtuální učebna
22. 9. 2021 09:00 14 960 Kč

Školením vás provedou certifikovaní lektoři s praxí

  • Naši lektoři mají praktické zkušenosti z projektů a pomáhají implementovat ITIL u velkých mezinárodních společnostech, menších lokálních firmách nebo ve státní správě.

Pozitivní ohlasy na uskutečněná školení mluví za vše 

reference

The ITIL® courses on this page are offered by KEY Trainings ATO of AXELOS Limited. ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited. All rights reserved.


Proč s námi