Zobrazit vše

Osvojte si základy Microsoft Azure

Azure nabízí neustále se rozšiřující sadu cloudových služeb, které mohou společnostem pomoci splnit jejich obchodní výzvy. Nabízí svobodu budovat, spravovat a nasazovat aplikace v rozsáhlé globální síti pomocí oblíbených nástrojů a rámců organizace. To otevírá mnoho příležitostí pro IT profesionály v závislosti na jejich talentu a zájmech.

  • Pokud jste vývojář, můžete díky Azure zvládnout svou práci rychleji, posunout své dovednosti na další úroveň a vytvářet aplikace zítřka.
  • Pokud jste správcem IT, cloudová infrastruktura Azure vám pomůže zjednodušit správu, snížit náklady, rychle se přizpůsobit měnícím se obchodním požadavkům a vylepšit zabezpečení.
  • Pokud jste datový specialista, Azure vám pomůže uvolnit potenciál dat. Azure umožňuje rychlý růst a inovace s portfoliem bezpečných databázových služeb na podnikové úrovni, které podporují databázové stroje s otevřeným zdrojovým kódem.
  • Pokud jste specialista na umělou inteligenci (AI) zjistíte více o oblastech AI, včetně strojového učení, které je jádrem AI. Prozkoumáte počítačové vidění (oblast umělé inteligence, ve které jsou softwarové systémy navrženy tak, aby vnímaly svět vizuálně, a to prostřednictvím kamer, obrázků a videí) a získáte podrobnosti o zpracování přirozeného jazyka (NLP).

 Jak si vybrat správnou certifikaci Azure?

Vaše cesta Azure může začít se základy cloudových služeb, pokračovat základními koncepty dat a přesunout se až ke strojovému učení a AI. Absolvujte potřebná školení, která slouží jako příprava ke zkoušce a získejte certifikaci Microsoft Azure.

  • Pokud jste správcem systému, vývojářem nebo profesionálem v oblasti dat a AI právě začínáte s Azure nebo cloudem, zvažte certifikaci Azure Fundamentals, která poskytuje ověření vašich základních znalostí cloudových služeb a toho, jak jsou tyto služby poskytovány v Azure. 
  • Chcete rozšířit své znalosti cloudové databáze? Pokud jste vývojář nebo profesionál v oblasti dat a AI, nebo právě začínáte pracovat s daty v cloudu, certifikace Azure Data Fundamentals vám pomůže prokázat znalosti základních datových konceptů a toho, jak jsou implementováno pomocí datových služeb Azure.
  • Pokud začínáte ve světě AI, zvažte certifikaci Azure AI Fundamentals. Díky certifikaci prokážete své znalosti o běžných úlohách AI a strojového učení a o tom, jak je implementovat v Azure. K provedení této zkoušky nemusíte být technickým profesionálem. Obecné znalosti programování pomohou, ale zkušenosti s datovou vědou nebo softwarovým inženýrstvím nejsou nutné.
  • Certifikace Power Platform Fundamentals, i když není součástí portfolia Azure, může pomoci analytikům dat a vývojářům Azure ověřit jejich porozumění základním funkcím Microsoft Power Platform, včetně Power Apps a Power BI.

Prozkoumejte základní školení a související certifikace na Microsoft Learn, nebo nás kontaktujte a my vám rádi poradíme s výběrem vhodného školení.

Vaše osobní data budou použita pouze k zodpovězení dotazu.

*zdroj článek Microsoft "Master the basics with the Azure Data Fundamentals certification"


Proč s námi