Zobrazit vše

Microsoft 365 Fast Start

Komplexní onboarding školící program pro oblast produktů a služeb Microsoft 365

Oblast produktů Microsoft 365 otevírá na trhu velký potenciál pro partnerské společnosti Microsoftu díky stále zvyšující se poptávce ze strany zákazníků. Na trhu tak zároveň vzniká velká poptávka po obchodnících a konzultantech pro oblast firemní produktivity.

Microsoft 365 Fast Start školení jsme pro vás připravili, abychom vám mohli nabídnout jednotný program pro všechny, kteří chtějí aktualizovat svoje znalosti z oblasti prodeje a správy Microsoft 365 produktů a služeb. Školení je určené výhradně pro partnery společnosti Microsoft. 

Cílem tohoto vzdělávacího programu je pomoci Microsoft partnerům vyškolit své zaměstnance na všech pozicích tak, aby lépe porozuměli produktům v rámci balíčků Microsoft 365, dokázali produkty lépe nabízet svým zákazníkům, měli přehled nad obsaženými službami, aby dokázali poznat příležitost a vhodnost daného produktu u konkrétního zákazníka. Zkrátka, aby se velmi dobře dokázali orientovat v celém portfoliu, včetně možných prodejních kanálů.

Určeno pouze pro partnery Microsoftu
Na kurzy se mohou registrovat pouze zaměstnanci partnerů Microsoftu pod svým pracovním emailem.

Co vám Microsoft 365 Fast Start školení přinese?

  • Komplexní produktovou znalost, především z hlediska Business plánů a obsažených služeb.
  • Přehled informací, typů a návodů pro obchodníky.
  • Znalosti, dovednosti a typy z oblasti adopčních kampaní a změnového řízení.
  • Základní technické znalosti a dovednosti ke správě Microsoft 365 služeb.

Školící onboarding program se skládá z několika modulů:

Modul 1 - Microsoft 365 - Produktové školení

Modul 2 - Microsoft 365 - Sales metodika

Modul 3 - Adopce v rámci Microsoft 365

Modul 4 - Technické školení Microsoft 365 - základní administrace

Všechny kurzy jsou zdarma a probíhají online přes Microsoft Teams. 

ms365

Školení jsou sestavená formou „mix and match“. Můžete si tak vybrat či kombinovat témata podle toho, jak to vyhovuje vaší pracovní pozici, potřebám nebo dosavadním znalostem. Pokud chcete získat celkový pohled na oblast prodeje, adopce a základní technické správy, doporučujeme absolvovat všechny čtyři moduly.

Doporučení modulů pro jednotlivé pracovní pozice

PresalesModul 1   
ObchodníkModul 1Modul 2Modul 3
AdministrátorModul 1Modul 4
Konzultant v oblasti implementaceModul 1Modul 2Modul 4
Školitel a konzultant v oblasti adopce služebModul 1Modul 3
MarketingModul 1Modul 2
Projektový managerModul 1Modul 3

Kurzy jsou určeny pro obchodníky, presales konzultanty, administrátory, konzultanty, školitele i marketingové specialisty, kteří se ještě nesetkali s Microsoft 365, nebo si chtějí rozšířit, případně aktualizovat znalosti z této oblasti.

Obchodníci získají kromě komplexní produktové znalosti povědomí o tom, jaké jsou přístupy v prodeji Microsoft 365 služeb. Projdeme si, na co se ptát, a na co se zaměřit u různých typů zákazníků a jak navnímat jejich specifické potřeby. Dozvíte se, jaké jsou odlišnosti v přístupu k business kontaktům a IT kontaktům. Zaměříme se na profitabilitu a proč je důležité věnovat se upsellu. Obchodníci si kromě cenných znalostí odnesou i důležité zdroje pro svůj další posun a čerpání informací do praxe.

Adopční kampaně jsou neodmyslitelnou součástí práce se zákazníkem. Využijete je v rámci změňového řízení a přechodu zákazníka a jeho zaměstnanců k používání nových produktů a služeb. Cílem je, aby si všichni zaměstnanci dané společnosti osvojili tyto znalosti a dovednosti, které jim pomohou při každodenní práci. Správná adopce je potom vede k tomu být efektivnější, spokojenější, ale zároveň pomůže dané společnosti přiblížit se postupně k jejich vlastní celkové vizi. Proto si v rámci části školení k adopčním kampaním projdeme, jaké jsou možnosti a přístupy k adopčním kampaním a proč jsou zajímavým zdrojem v oblasti dodávání služeb zákazníkům. Získáte cenné informace k typům, trikům z hlediska změnového řízení PROSCI i best practice z trhu. Společně také zjistíme, proč tyto služby vedou k větší loajalitě zákazníka.

V neposlední řadě budete mít možnost absolvovat základní technické školení k administraci na úrovni technického levelu 100. Projdeme si možnosti založení tenantu, podíváme se na admin centra a přiřazování rolí. Zaměříme se zvlášť na základní administraci Exchange Online, Teams i SharePointu. Důležitou součástí tohoto bloku bude samozřejmě téma bezpečnost. 

kt


Copyright © 2021 KEY Trainings s.r.o.

All rights reserved


Máte-li dotazy, kontaktujte nás.

Vaše osobní data budou použita pouze k zodpovězení dotazu.
Proč s námi