Zobrazit vše

Poradenství

Naším posláním je pomáhat Vám orientovat se a rozhodovat v otázkách firemního vzdělávání zaměřeného na znalosti v oblasti IT, projektového řízení, profesního a osobního rozvoje. Nabízíme poradenství a konzultační služby spojené s touto problematikou.

Naším cílem je:

  • Pomoci Vám orientovat se v provázanosti IT kurzů a certifikací.
  • Zprostředkovat Vám aktuální informace o změnách a novinkách v oblasti firemního vzdělávání.
  • Poskytnout Vám unikátní systém napojený na naše webové stránky, který poslouží k evidování Vašich absolvovaných školení a dosažených certifikací.
  • Nastavit efektivní vzdělávací plán pro jednotlivce a aktivně se podílet na jeho plnění, a to zprostředkováním kvalitních kurzů a služeb.

Poskytujeme tyto druhy poradenství:

Certifikační poradenství

Nevíte, jakou certifikační zkoušku si zvolit? Expiruje Vaše certifikace nebo byla ukončena její platnost? Co je náhradou za expirovaný certifikační test? Využijte naše certifikační poradenství.

Poradenství pro HR specialisty

Objednáváte školení pro IT oddělení a nerozumíte, co přesně požadují? Na co se zaměřit, aby Vaši IT specialisté dostali přesně to, co potřebují? Pomůžeme Vám zorientovat se v IT světě. Vysvětlíme Vám, co je u daného tématu důležité.

Individuální poradenství

Chceš nastartovat kariéru v IT, pomoci s jejím nasměrováním, nebo toužíte po kariérním růstu? Otevřeme Vám dveře nejen do IT vzdělávání, ale také Vás podpoříme v oblasti profesního a osobního rozvoje.

Vytvoříme pro Vás vhodné podmínky, abyste se mohli soustředit na získávání nových znalostí a dovedností. Rovněž Vám pomůžeme eliminovat rizika při zavádění nových technologií a updatu stávajících. Zvýšíme efektivnost Vašich zaměstnanců, čímž ušetříte čas a finance. Jen díky schopným zaměstnancům může Vaše společnost růst a být vždy krok před konkurencí.


Proč s námi